ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

Контакти

Юридична адреса
48100, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, вул. Січових Стрільців, 37а, к. 32
Телефони
Керівник
Бельзецький Віктор Андрійович
Код ЄДРПОУ36023656
Дата реєстрації16.09.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ”ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”СВОБОДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"» присвоєно код 36023656.

Керівником підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"» є Бельзецький Віктор Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"» — Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, вул. Січових Стрільців, 37а, к. 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ”ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”СВОБОДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах