ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" СЕЛА ХМЕЛІВКА

Контакти

Юридична адреса
48145, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Хмелівка, вул. Сонячна, 22
Телефони
Керівник
Созанська Оксана Любомирівна
Код ЄДРПОУ36023677
Дата реєстрації20.10.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІДРОДЖЕННЯ” СЕЛА ХМЕЛІВКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" СЕЛА ХМЕЛІВКА» присвоєно код 36023677.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" СЕЛА ХМЕЛІВКА» є Созанська Оксана Любомирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" СЕЛА ХМЕЛІВКА» — Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Хмелівка, вул. Сонячна, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІДРОДЖЕННЯ” СЕЛА ХМЕЛІВКА»
Поділіться інформацією в соцмережах