ТЕРЕБОВЛЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
48100, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, вул. Шевченка, 16
Телефони
Керівник
Бурбела Ярослав Мирославович
Бухгалтер
Павлюк Галина Степанівна
Кількість співробітників88 чел.
Код ЄДРПОУ36023766
Дата реєстрації13.02.2009
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕРЕБОВЛЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРЕБОВЛЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36023766.

Керівником підприємства «ТЕРЕБОВЛЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Бурбела Ярослав Мирославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРЕБОВЛЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м. Теребовля, вул. Шевченка, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕРЕБОВЛЯ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах