КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" СТАРОКРИВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
30063, Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Старий Кривин, вул. Леніна, 93а
Телефони
Керівник
Шмат Іван Адамович
Код ЄДРПОУ36023813
Дата реєстрації08.08.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КРИВИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО” СТАРОКРИВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" СТАРОКРИВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36023813.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" СТАРОКРИВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Шмат Іван Адамович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" СТАРОКРИВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Старий Кривин, вул. Леніна, 93а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КРИВИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО” СТАРОКРИВИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах