БЕРЕЗДІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА

Контакти

Юридична адреса
30053, Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Берездів, вул. Островського, 48
Телефони
Керівник
Чорнокрилюк Ольга Євсафіївна
Код ЄДРПОУ36023834
Дата реєстрації31.10.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕРЕЗДІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕЗДІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» присвоєно код 36023834.

Керівником підприємства «БЕРЕЗДІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» є Чорнокрилюк Ольга Євсафіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕЗДІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» — Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Берездів, вул. Островського, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРЕЗДІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах