ЕСТАФЕТА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНАТУ

Контакти

Юридична адреса
30007, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Перемоги, 15а
Телефони
Керівник
Малогловець Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ36023855
Дата реєстрації22.12.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕСТАФЕТА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНАТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕСТАФЕТА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНАТУ» присвоєно код 36023855.

Керівником підприємства «ЕСТАФЕТА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНАТУ» є Малогловець Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕСТАФЕТА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНАТУ» — Хмельницька обл., м. Славута, вул. Перемоги, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕСТАФЕТА, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНАТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах