ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 47
Керівник
Комарницький Віктор Арсентійович
Код ЄДРПОУ36024005
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 36024005.

Керівником підприємства «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Комарницький Віктор Арсентійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах