ОРХІДЕЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ. КАМ’ЯНЕЦЬКІЙ, 139

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 139, к. 5
Телефони
Керівник
Цимбалюк Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ36024136
Дата реєстрації11.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРХІДЕЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ. КАМ’ЯНЕЦЬКІЙ, 139» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРХІДЕЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ. КАМ’ЯНЕЦЬКІЙ, 139» присвоєно код 36024136.

Керівником підприємства «ОРХІДЕЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ. КАМ’ЯНЕЦЬКІЙ, 139» є Цимбалюк Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРХІДЕЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ. КАМ’ЯНЕЦЬКІЙ, 139» — м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 139, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРХІДЕЯ, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ ГУРТОЖИТКУ ПО ВУЛ. КАМ’ЯНЕЦЬКІЙ, 139»
Поділіться інформацією в соцмережах