КІНОВІДЕОПРОКАТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІРМИ

Контакти

Юридична адреса
29013, м. Хмельницький, вул. Подільська, 39
Телефони
Керівник
Фіщук Стефанія Паньківна
Код ЄДРПОУ36024162
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КІНОВІДЕОПРОКАТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІРМИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІНОВІДЕОПРОКАТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІРМИ» присвоєно код 36024162.

Керівником підприємства «КІНОВІДЕОПРОКАТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІРМИ» є Фіщук Стефанія Паньківна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІНОВІДЕОПРОКАТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІРМИ» — м. Хмельницький, вул. Подільська, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІНОВІДЕОПРОКАТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІРМИ»
Поділіться інформацією в соцмережах