ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБУДОВНИЙ ПОЇЗД №4482 СТ. ГРЕЧАНИ

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Вокзальна, 135
Телефони
Керівник
Шеремета Євгеній Андрійович
Код ЄДРПОУ36024183
Дата реєстрації19.04.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБУДОВНИЙ ПОЇЗД №4482 СТ. ГРЕЧАНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБУДОВНИЙ ПОЇЗД №4482 СТ. ГРЕЧАНИ» присвоєно код 36024183.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБУДОВНИЙ ПОЇЗД №4482 СТ. ГРЕЧАНИ» є Шеремета Євгеній Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБУДОВНИЙ ПОЇЗД №4482 СТ. ГРЕЧАНИ» — м. Хмельницький, вул. Вокзальна, 135.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБУДОВНИЙ ПОЇЗД №4482 СТ. ГРЕЧАНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах