ПРОГРЕС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ВОЛОЧИСЬКА, 19/2

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Волочиська, 19/2, к. 5
Телефони
Керівник
Мельник Ірина Олександрівна
Код ЄДРПОУ36024199
Дата реєстрації10.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОГРЕС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ВОЛОЧИСЬКА, 19/2» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОГРЕС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ВОЛОЧИСЬКА, 19/2» присвоєно код 36024199.

Керівником підприємства «ПРОГРЕС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ВОЛОЧИСЬКА, 19/2» є Мельник Ірина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОГРЕС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ВОЛОЧИСЬКА, 19/2» — м. Хмельницький, вул. Волочиська, 19/2, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОГРЕС, ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ВОЛОЧИСЬКА, 19/2»
Поділіться інформацією в соцмережах