ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 20, к. 3
Керівник
Возний Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ36024293
Дата реєстрації15.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 36024293.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Возний Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 20, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах