ДІКВ-Л, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 66
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Євтушенко Ігор Сергійович
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ36024529
Дата реєстрації11.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІКВ-Л, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІКВ-Л, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» присвоєно код 36024529.

Керівником підприємства «ДІКВ-Л, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» є Євтушенко Ігор Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІКВ-Л, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» — м. Харків, вул. Чернишевська, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІКВ-Л, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах