БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ ТА ІНІЦІАТИВИ"

Контакти

Юридична адреса
58032, м. Чернівці, бул. Героїв Крут, 20, к. 32
Телефони
Керівник
Танасійчук Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ36024534
Дата реєстрації15.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ ТА ІНІЦІАТИВИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ ТА ІНІЦІАТИВИ"» присвоєно код 36024534.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ ТА ІНІЦІАТИВИ"» є Танасійчук Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ ТА ІНІЦІАТИВИ"» — м. Чернівці, бул. Героїв Крут, 20, к. 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ ТА ІНІЦІАТИВИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах