САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РАДІОФІКАТОР"

Контакти

Юридична адреса
58000, м. Чернівці, вул. Заставнянська
Телефони
Керівник
Орлов Юрій Павлович
Код ЄДРПОУ36024597
Дата реєстрації14.11.1974
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РАДІОФІКАТОР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РАДІОФІКАТОР"» присвоєно код 36024597.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РАДІОФІКАТОР"» є Орлов Юрій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "РАДІОФІКАТОР"» — м. Чернівці, вул. Заставнянська.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РАДІОФІКАТОР”»
Поділіться інформацією в соцмережах