БЕРЛЯСКА КОМПАНІ, ПП

Контакти

Юридична адреса
58000, м. Чернівці, бул. Героїв Сталінграду, 5, к. 144
Телефони
Керівник
Влад Лариса Омелянівна
Код ЄДРПОУ36024665
Дата реєстрації30.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕРЛЯСКА КОМПАНІ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЛЯСКА КОМПАНІ, ПП» присвоєно код 36024665.

Керівником підприємства «БЕРЛЯСКА КОМПАНІ, ПП» є Влад Лариса Омелянівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЛЯСКА КОМПАНІ, ПП» — м. Чернівці, бул. Героїв Сталінграду, 5, к. 144.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРЛЯСКА КОМПАНІ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах