АСОЦІАЦІЯ "ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ"

Контакти

Юридична адреса
04074, м. Київ, вул. Сокальська, 4
Телефони
Керівник
Пастерчук Владислав Владиславович
Код ЄДРПОУ36024817
Дата реєстрації03.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ”ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ "ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ"» присвоєно код 36024817.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ "ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ"» є Пастерчук Владислав Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ "ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ"» — м. Київ, вул. Сокальська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ”ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПЕРЕВІЗНИКІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах