ТОВАРНА БІРЖА "КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД"

Контакти

Юридична адреса
01021, м. Київ, вул. Інститутська, 16, оф. 1/5
Керівник
Кулак Володимир Анатолійович
Код ЄДРПОУ36024932
Дата реєстрації08.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРНА БІРЖА ”КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРНА БІРЖА "КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД"» присвоєно код 36024932.

Керівником підприємства «ТОВАРНА БІРЖА "КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД"» є Кулак Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРНА БІРЖА "КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД"» — м. Київ, вул. Інститутська, 16, оф. 1/5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРНА БІРЖА ”КИЇВСЬКИЙ ІНСАЙДЕРСЬКИЙ ФОНД”»
Поділіться інформацією в соцмережах