ТРЕЙД ОСТ ЛАЙН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04075, м. Київ, вул. Автозаводська, 18
Телефони
Керівник
Підопригора Андрій Андрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36025077
Дата реєстрації09.07.2008
Дата оновлення15.02.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРЕЙД ОСТ ЛАЙН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРЕЙД ОСТ ЛАЙН, ТОВ» присвоєно код 36025077.

Керівником підприємства «ТРЕЙД ОСТ ЛАЙН, ТОВ» є Підопригора Андрій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРЕЙД ОСТ ЛАЙН, ТОВ» — м. Київ, вул. Автозаводська, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРЕЙД ОСТ ЛАЙН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах