ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РИБОЛОВНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04212, м. Київ, вул. Тимошенка, 19
Телефони
Керівник
Білобородько Руслан Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ36025255
Дата реєстрації14.07.2008
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РИБОЛОВНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РИБОЛОВНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» присвоєно код 36025255.

Керівником підприємства «ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РИБОЛОВНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» є Білобородько Руслан Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РИБОЛОВНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ» — м. Київ, вул. Тимошенка, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДА РИБАЛОК УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РИБОЛОВНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах