МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЖІНОЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04212, м. Київ, вул. Тимошенка, 11, к. 42
Керівник
Московка Тетяна Володимирівна
Код ЄДРПОУ36025386
Дата реєстрації17.07.2008
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЖІНОЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЖІНОЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 36025386.

Керівником підприємства «МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЖІНОЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Московка Тетяна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЖІНОЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Тимошенка, 11, к. 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАТЕРІ ПРОТИ НАРКОТИКІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЖІНОЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах