ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК АРЦИЗЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
68400, Одеська обл., Болградський р-н, м. Арциз, вул. Соборна, 2в
Керівник
Безкровна Тетяна Опанасівна
Кількість працівників28 чол.
Код ЄДРПОУ36027650
Дата реєстрації30.09.2008
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК АРЦИЗЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК АРЦИЗЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ» присвоєно код 36027650.

Керівником підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК АРЦИЗЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ» є Безкровна Тетяна Опанасівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК АРЦИЗЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ» — Одеська обл., Болградський р-н, м. Арциз, вул. Соборна, 2в.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК АРЦИЗЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ, ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах