РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Контакти

Юридична адреса
45101, Волинська обл., Луцький р-н, м. Рожище, вул. Незалежності, 70
Телефони
Керівник
Патійчук Наталія Ігорівна
Код ЄДРПОУ36028193
Дата реєстрації26.12.1997
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» присвоєно код 36028193.

Керівником підприємства «РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» є Патійчук Наталія Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» — Волинська обл., Луцький р-н, м. Рожище, вул. Незалежності, 70.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в стані припинення.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РОЖИЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах