ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СЛУЖБА ТАКСІ ”ЛІДЕР”

Контакти

Юридична адреса
84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Івкіна, 41
Керівник
Домбровський Олексій Юрійович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ36029401
Дата реєстрації16.12.2008
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СЛУЖБА ТАКСІ ”ЛІДЕР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СЛУЖБА ТАКСІ ”ЛІДЕР”» присвоєно код 36029401.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СЛУЖБА ТАКСІ ”ЛІДЕР”» є Домбровський Олексій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СЛУЖБА ТАКСІ ”ЛІДЕР”» — Донецька обл., м. Бахмут, вул. Івкіна, 41.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СЛУЖБА ТАКСІ ”ЛІДЕР”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах