ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ЗАОЧНИХ ШАХІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
90202, Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Мужиївська, 35, к. 1
Телефони
Керівник
Савчур Федір Федорович
Код ЄДРПОУ36030464
Дата реєстрації10.02.2009
Дата оновлення21.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ЗАОЧНИХ ШАХІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ЗАОЧНИХ ШАХІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 36030464.

Керівником підприємства «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ЗАОЧНИХ ШАХІВ УКРАЇНИ» є Савчур Федір Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ЗАОЧНИХ ШАХІВ УКРАЇНИ» — Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Мужиївська, 35, к. 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ЗАОЧНИХ ШАХІВ УКРАЇНИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах