СОНЯЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
07433, Київська обл., Броварський р-н, с. Богданівка, вул. Леніна, 219
Телефони
Керівник
Ольшанська Галина Іванівна
Код ЄДРПОУ36030679
Дата реєстрації24.03.1992
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СОНЯЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОНЯЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 36030679.

Керівником підприємства «СОНЯЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Ольшанська Галина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОНЯЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Київська обл., Броварський р-н, с. Богданівка, вул. Леніна, 219.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СОНЯЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах