ЦЕМЕНТНИК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
50055, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 17
Телефони
Керівник
Будяк Микола Іванович
Код ЄДРПОУ36041848
Дата реєстрації31.03.1989
Дата оновлення21.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЦЕМЕНТНИК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕМЕНТНИК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 36041848.

Керівником підприємства «ЦЕМЕНТНИК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Будяк Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕМЕНТНИК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мухіної, 17.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЦЕМЕНТНИК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах