РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ХРАМ РІЗДВА ХРИСТОВА” ПАРАФІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В СМТ ГУБИНИХА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
51250, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Губиниха, вул. Шевченка, 9
Телефони
Керівник
Автономов Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ36051641
Дата реєстрації17.09.2008
Дата оновлення15.12.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ХРАМ РІЗДВА ХРИСТОВА” ПАРАФІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В СМТ ГУБИНИХА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ХРАМ РІЗДВА ХРИСТОВА” ПАРАФІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В СМТ ГУБИНИХА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 36051641.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ХРАМ РІЗДВА ХРИСТОВА” ПАРАФІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В СМТ ГУБИНИХА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» є Автономов Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ХРАМ РІЗДВА ХРИСТОВА” ПАРАФІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В СМТ ГУБИНИХА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» — Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Губиниха, вул. Шевченка, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”ХРАМ РІЗДВА ХРИСТОВА” ПАРАФІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В СМТ ГУБИНИХА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах