ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БАЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
81264, Львівська обл., Львівський р-н, с. Бачів
Телефони
Керівник
Зозуля Олександр Зіновійович
Код ЄДРПОУ36056367
Дата реєстрації14.04.1998
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БАЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БАЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36056367.

Керівником підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БАЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Зозуля Олександр Зіновійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БАЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Львівська обл., Львівський р-н, с. Бачів.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БАЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах