ЧАЙКА, БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

Контакти

Юридична адреса
54002, м. Миколаїв, вул. Кузнецька, 52
Телефони
Керівник
Окорочкова Тетяна Іванівна
Код ЄДРПОУ36056938
Дата реєстрації05.09.2008
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЧАЙКА, БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧАЙКА, БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» присвоєно код 36056938.

Керівником підприємства «ЧАЙКА, БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» є Окорочкова Тетяна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧАЙКА, БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» — м. Миколаїв, вул. Кузнецька, 52.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЧАЙКА, БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах