КОСТОПІЛЬСЬКЕ, МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
35300, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Козлин
Керівник
Ярошевич Олександр Олександрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ36057753
Дата реєстрації22.08.2008
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКЕ, МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСТОПІЛЬСЬКЕ, МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 36057753.

Керівником підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКЕ, МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Ярошевич Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСТОПІЛЬСЬКЕ, МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Козлин.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОСТОПІЛЬСЬКЕ, МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах