ГО ”ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ СТОМОВАНИХ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ ”КИЇВСТОМА”

Контакти

Юридична адреса
02099, м. Київ, вул. Санаторна, 23, к. 67
Телефони
Керівник
Мизров Володимир Євгенович
Код ЄДРПОУ36058652
Дата реєстрації01.09.2008
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГО ”ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ СТОМОВАНИХ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ ”КИЇВСТОМА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО ”ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ СТОМОВАНИХ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ ”КИЇВСТОМА”» присвоєно код 36058652.

Керівником підприємства «ГО ”ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ СТОМОВАНИХ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ ”КИЇВСТОМА”» є Мизров Володимир Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО ”ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ СТОМОВАНИХ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ ”КИЇВСТОМА”» — м. Київ, вул. Санаторна, 23, к. 67.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГО ”ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ СТОМОВАНИХ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ ”КИЇВСТОМА”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах