ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”КЛАСИК” ТОВ ”РАДІОСТАНЦІЯ ”ВЕЛИКИЙ ЛУГ”

Контакти

Юридична адреса
69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 8а, оф. 104
Керівник
Бринза Максим Якович
Кількість працівників3 чол.
Код ЄДРПОУ36065717
Дата реєстрації06.08.2008
Дата оновлення09.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”КЛАСИК” ТОВ ”РАДІОСТАНЦІЯ ”ВЕЛИКИЙ ЛУГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”КЛАСИК” ТОВ ”РАДІОСТАНЦІЯ ”ВЕЛИКИЙ ЛУГ”» присвоєно код 36065717.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”КЛАСИК” ТОВ ”РАДІОСТАНЦІЯ ”ВЕЛИКИЙ ЛУГ”» є Бринза Максим Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”КЛАСИК” ТОВ ”РАДІОСТАНЦІЯ ”ВЕЛИКИЙ ЛУГ”» — м. Запоріжжя, вул. Матросова, 8а, оф. 104.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ”КЛАСИК” ТОВ ”РАДІОСТАНЦІЯ ”ВЕЛИКИЙ ЛУГ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах