ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ПРОЛІСОК” С. КОРДЕЛІВКА КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
22445, Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Корделівка, вул. Київська, 19
Телефони
Керівник
Андрощук Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ36071610
Дата реєстрації03.12.2008
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ПРОЛІСОК” С. КОРДЕЛІВКА КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ПРОЛІСОК” С. КОРДЕЛІВКА КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36071610.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ПРОЛІСОК” С. КОРДЕЛІВКА КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Андрощук Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ПРОЛІСОК” С. КОРДЕЛІВКА КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Корделівка, вул. Київська, 19.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ”ПРОЛІСОК” С. КОРДЕЛІВКА КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах