УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
51931, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Москворецька, 14а
Керівник
Саєнко Юлія В’ячеславівна
Код ЄДРПОУ36072064
Дата реєстрації31.07.2008
Дата оновлення30.03.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36072064.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Саєнко Юлія В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Москворецька, 14а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах