БОЙКІВСЬКИЙ СКАНСЕН, МУЗЕЙ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Орлика, 26
Телефони
Керівник
Сігєєв Олексій Володимирович
Код ЄДРПОУ36074187
Дата реєстрації25.09.2008
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БОЙКІВСЬКИЙ СКАНСЕН, МУЗЕЙ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОЙКІВСЬКИЙ СКАНСЕН, МУЗЕЙ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ, ТОВ» присвоєно код 36074187.

Керівником підприємства «БОЙКІВСЬКИЙ СКАНСЕН, МУЗЕЙ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ, ТОВ» є Сігєєв Олексій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОЙКІВСЬКИЙ СКАНСЕН, МУЗЕЙ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ, ТОВ» — Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Орлика, 26.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БОЙКІВСЬКИЙ СКАНСЕН, МУЗЕЙ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах