МЕГАФОРС, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
08436, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Стовп’яги
Телефони
Керівник
Журавльова Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ36076933
Дата реєстрації29.07.2008
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МЕГАФОРС, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕГАФОРС, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 36076933.

Керівником підприємства «МЕГАФОРС, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Журавльова Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕГАФОРС, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Стовп’яги.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «МЕГАФОРС, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах