КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДЮСШ ”ЧЕМПІОН” БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
27200, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець, вул. Вознесенська, 54
Телефони
Керівник
Тернюк Віктор Йосипович
Код ЄДРПОУ36077408
Дата реєстрації10.08.2009
Дата оновлення21.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДЮСШ ”ЧЕМПІОН” БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДЮСШ ”ЧЕМПІОН” БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 36077408.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДЮСШ ”ЧЕМПІОН” БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Тернюк Віктор Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДЮСШ ”ЧЕМПІОН” БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець, вул. Вознесенська, 54.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”ДЮСШ ”ЧЕМПІОН” БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах