БЕЗВОДОВСЬКИЙ, КЛУБ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК, ГО

Контакти

Юридична адреса
16700, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, м. Ічня, вул. Леніна, 38, к. 1
Телефони
Керівник
Третяк Григорій Миколайович
Код ЄДРПОУ36080520
Дата реєстрації01.07.2009
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БЕЗВОДОВСЬКИЙ, КЛУБ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕЗВОДОВСЬКИЙ, КЛУБ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК, ГО» присвоєно код 36080520.

Керівником підприємства «БЕЗВОДОВСЬКИЙ, КЛУБ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК, ГО» є Третяк Григорій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕЗВОДОВСЬКИЙ, КЛУБ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК, ГО» — Чернігівська обл., Прилуцький р-н, м. Ічня, вул. Леніна, 38, к. 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БЕЗВОДОВСЬКИЙ, КЛУБ МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах