ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ, ППО ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
68600, Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Нахімова, 320
Телефони
Керівник
Шкірьова Ніла Миколаївна
Код ЄДРПОУ36084519
Дата реєстрації15.09.1999
Дата оновлення26.05.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ, ППО ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ, ППО ЗАТ» присвоєно код 36084519.

Керівником підприємства «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ, ППО ЗАТ» є Шкірьова Ніла Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ, ППО ЗАТ» — Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Нахімова, 320.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ, ППО ЗАТ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах