ВИРОБНИКИ ТА СПОЖИВАЧІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ТЕХНІКИ, АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, бульвар Ліхачова, 1/27
Телефони
Керівник
Овчарь Ігор Олександрович
Код ЄДРПОУ36085843
Дата реєстрації01.08.2008
Дата оновлення24.06.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВИРОБНИКИ ТА СПОЖИВАЧІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ТЕХНІКИ, АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИРОБНИКИ ТА СПОЖИВАЧІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ТЕХНІКИ, АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 36085843.

Керівником підприємства «ВИРОБНИКИ ТА СПОЖИВАЧІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ТЕХНІКИ, АСОЦІАЦІЯ» є Овчарь Ігор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИРОБНИКИ ТА СПОЖИВАЧІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ТЕХНІКИ, АСОЦІАЦІЯ» — м. Київ, бульвар Ліхачова, 1/27.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВИРОБНИКИ ТА СПОЖИВАЧІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ТЕХНІКИ, АСОЦІАЦІЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах