АРХІТЕКТУРНА СТУДІЯ АНДРІЯ ЧЕРНІХОВА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12
Телефони
Керівник
Угаров Георгій Олександрович
Кількість працівників2 чол.
Код ЄДРПОУ36086318
Дата реєстрації06.08.2008
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АРХІТЕКТУРНА СТУДІЯ АНДРІЯ ЧЕРНІХОВА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРХІТЕКТУРНА СТУДІЯ АНДРІЯ ЧЕРНІХОВА, ТОВ» присвоєно код 36086318.

Керівником підприємства «АРХІТЕКТУРНА СТУДІЯ АНДРІЯ ЧЕРНІХОВА, ТОВ» є Угаров Георгій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРХІТЕКТУРНА СТУДІЯ АНДРІЯ ЧЕРНІХОВА, ТОВ» — м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АРХІТЕКТУРНА СТУДІЯ АНДРІЯ ЧЕРНІХОВА, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах