БУДФІНКОНСАЛТИНГ, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 20
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мельниченко Сергій Олександрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ36087718
Дата реєстрації26.08.2008
Дата оновлення08.02.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУДФІНКОНСАЛТИНГ, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДФІНКОНСАЛТИНГ, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» присвоєно код 36087718.

Керівником підприємства «БУДФІНКОНСАЛТИНГ, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» є Мельниченко Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДФІНКОНСАЛТИНГ, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» — м. Київ, вул. Еспланадна, 20.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУДФІНКОНСАЛТИНГ, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ПАТ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах