СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
85132, Донецька обл., Краматорський р-н, с. Маркове, вул. Молодогвардійців, 30
Телефони
Керівник
Тарасова Олена Валеріївна
Код ЄДРПОУ36089256
Дата реєстрації05.09.2008
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 36089256.

Керівником підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» є Тарасова Олена Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — Донецька обл., Краматорський р-н, с. Маркове, вул. Молодогвардійців, 30.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах