БЕРДЯНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Чехова, 65
Телефони
Керівник
Тверітінов Ігор Олексійович
Код ЄДРПОУ36096897
Дата реєстрації01.09.2008
Дата оновлення26.12.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БЕРДЯНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРДЯНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36096897.

Керівником підприємства «БЕРДЯНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Тверітінов Ігор Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРДЯНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Чехова, 65.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БЕРДЯНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах