ППО В АПАРАТІ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”

Контакти

Юридична адреса
69002, м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 13
Телефони
Керівник
Лекаркін Юрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ36097581
Дата реєстрації14.03.2000
Дата оновлення19.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО В АПАРАТІ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО В АПАРАТІ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”» присвоєно код 36097581.

Керівником підприємства «ППО В АПАРАТІ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”» є Лекаркін Юрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО В АПАРАТІ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”» — м. Запоріжжя, вул. Залізнична, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ППО В АПАРАТІ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ ”ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ” ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах