АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
22325, Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Журавне, вул. Леніна, 42
Телефони
Керівник
Григорук Віталій Семенович
Код ЄДРПОУ36102114
Дата реєстрації12.12.2008
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 36102114.

Керівником підприємства «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Григорук Віталій Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Журавне, вул. Леніна, 42.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах