ІВАНКІВСЬКЕ, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КСП

Контакти

Юридична адреса
13410, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Іванків, вул. Колгоспна, 1
Телефони
Керівник
Маценко Володимир Леонідович
Код ЄДРПОУ36104902
Дата реєстрації18.05.2009
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ІВАНКІВСЬКЕ, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КСП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНКІВСЬКЕ, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КСП» присвоєно код 36104902.

Керівником підприємства «ІВАНКІВСЬКЕ, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КСП» є Маценко Володимир Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНКІВСЬКЕ, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КСП» — Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Іванків, вул. Колгоспна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ІВАНКІВСЬКЕ, СПІЛКА ГРОМАДЯН-СПІВВЛАСНИКІВ МАЙНА РЕОРГАНІЗОВАНОГО КСП» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах