САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РОМАШКА” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№71)

Контакти

Юридична адреса
11570, Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Білошиці, ТЕРИТОРІЯ ЩОРСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА МЕЖАМИ С. ЩОРСІВКА
Керівник
Вигівський Анатолій Лукіч
Код ЄДРПОУ36105314
Дата реєстрації11.05.1989
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РОМАШКА” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№71)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РОМАШКА” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№71)» присвоєно код 36105314.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РОМАШКА” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№71)» є Вигівський Анатолій Лукіч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РОМАШКА” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№71)» — Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Білошиці, ТЕРИТОРІЯ ЩОРСІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА МЕЖАМИ С. ЩОРСІВКА.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”РОМАШКА” РОБІТНИКІВ ТА СЛУЖБОВЦІВ КОРОСТЕНСЬКОЇ ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ (№71)» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах