АБРАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НИЖНЬОВОРІТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
89122, Закарпатська обл., Воловецький р-н, с. Абранка, б. 103
E-mail
Керівник, директор
Понзель Наталія Василівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ36358024
Дата реєстрації05.02.2009
Дата оновлення06.05.2022
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «АБРАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НИЖНЬОВОРІТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АБРАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НИЖНЬОВОРІТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 36358024.

Керівником підприємства «АБРАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НИЖНЬОВОРІТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Понзель Наталія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АБРАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НИЖНЬОВОРІТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Закарпатська обл., Воловецький р-н, с. Абранка, б. 103.
Відгуки про компанію «АБРАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НИЖНЬОВОРІТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах